Pracownik produkcji

Ludzie są najważniejsi!

Firma Havier Sp. z o. o. Doradztwo personalne i rekrutacja.

Nr certyfikatu 16545. Wyróżnia nas jakość, rzetelność i indywidualne podejście do Klienta-Kandydata.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Częstochowa

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

• Prace manualne, montaż linek, obsługa maszyn,
• Kontrola jakości i pakowanie gotowego detalu.

Kandydatom oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od poniedziałku do piątku,
• Wolne weekendy,
• Wynagrodzenie zasadnicze 18 zł brutto/h+ premie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Havier Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie 42-202, Jasnogórska 27. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, poprawiania lub usunięcia. Przetwarzanie Pani/Pana danych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji.

Prosimy również o dołączenie do CV poniższych klauzul:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez Havier Sp. z o.o. w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r., w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy przedstawianych przez Havier Sp. z o. o.